Tréner

Ak túžite po zdravom a funkčnom tele, no klasické metódy vás nelákajú, mám pre vás dobrú správu… Ani mňa 😁

Preto trénujem ľudí intuitívne a v podstate sa na tréningu zabávame tak ako deti, pre ktoré je pohyb ešte prirodzený. Existuje nespočetné množstvo hier a druhov cvikov , ktoré sú telu prospešné, no dospelí sa už takouto formou nezaoberajú. Môžu za to hlavne psychologické bloky… Počas života sa na nás nabalia, ani nevieme ako.

Častokrát pochádzajú ešte z detstva keď nás rodičia, alebo učitelia nútili neprimeraným spôsobom vykonávať nejaké cviky, alebo pohyby. Ďalším zásadným obdobím je pubertálny vek, kedy sme tiež veľmi zraniteľný. Potom príde prvé zamestnanie a tlak spoločnosti, ktorý nám bráni aby sme sa pohybovali intuitívne tak, ako nám je to prirodzené.

To však ale môžeme zmeniť svojim rozhodnutím tomuto tlaku sa nepoddať a dieťa v sebe znova nájsť. Hneď ako sa vám podarí nájsť v sebe dokonalú inteligenciu, žiadneho trénera už potrebovať nebudete. Ako rýchlo sa vám to podarí, záleží na vás. Ja sa postarám o to, aby ste sa pri tréningu hlavne dobre zabavili a naučili sa počúvať signály vášho tela.

Tréning vám prinesie lepšie sebavedomie, kondíciu, krajšie telo, psychickú odolnosť a väčšiu radosť zo života. Formu tréningu vám navrhnem podľa vašich požiadaviek na výsledok, alebo si ju vyberiete sami. Či už máte radi fitko, beh, plávanie, tanec, bicyklovanie, korčuľovanie, alebo adrenalínové športy, som pripravený vyhovieť vám.

Cena za tréningovú jednotku je 20eur. Je v nej zahrnutá aktívna časť 60min a pasívna 30min na poradenstvo ohľadne stravy, návykov a všetkého čo treba riešiť podľa potreby klienta.  Pre viacej informácií ma neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár, alebo telefonicky. Prajem vám pekný zvyšok dňa 🙂 

REFERENCIE: