Osobný sprievodca ako profesionálny spoločník.

Zdravíčko priatelia.

Ocitli ste sa v bode, keď vám vaši blízki prestávajú rozumieť? Na ceste spoznávania samého seba je prirodzené, že vám, hlavne v začiatkoch, vaše okolie pravdepodobne fandiť nebude. Je to preto, že vy sa posúvate, zatiaľ čo oni stoja. Ľudia okolo vás konajú podvedome. Strácate sa im a boja sa, že o vás prídu. Netreba mať z toho však obavy, ani výčitky. Je to ich úplne prirodzená reakcia.

Stačí pochopiť, že takto konajú preto, lebo vás milujú ale zároveň majú strach. Pre vás je dôležité neprestávať kráčať ďalej. Vaša odvaha a odhodlanie napredovať im bude príkladom.

Či sa neskôr pridajú, alebo nie, to už treba nechať na ich slobodnej voľbe. Slabú chvíľku, alebo ťažšie obdobie máva aj ten najsilnejší bojovník. Vtedy veľmi pomôže podpora a povzbudenie. Ak ju však vo svojom okolí momentálne nemáš, rád ti pomôžem nájsť spôsob, ako ustáť tlak svojho okolia a dostať sa cez kritický bod, odkiaľ už budeš schopní/ná kráčať sám/ma.

Terapiami súcitom a oporou, sa zaoberám od roku 2013 kedy som v sebe objavil dar načúvať. Začal som študovať knihy a následovať víťazov. Vďaka týmto skúsenostiam teraz dokážem pomôcť aj tebe.

Pre viac informácií o službe

kliknite sem

 

Ak vás zaujíma čo o mne napísali klienti s ktorými som už spolupracoval,

kliknite sem

 

KONTAK:

WhatsApp

michalwolf369@gmail.com

+421 904 100 340

Fb: Michal Wolf

Ig: nakopavac_369

Leave a Review

  • feature
    0
Pros
Cons
Submit

User Reviews

REPLY
Cancel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.