Motivátor

Táto služba je určená všetkým, ktorí túžia po dokonalom vzťahu, vysnívanej práci, alebo po nájdení zmyslu života.

V dnešnej dobe je ťažké nájsť parťáka, ktorý dokáže človeka vypočuť a z nezaujatého postoja vysloviť svoj názor. Ja vám takú možnosť ponúkam priatelia. V rámci osobnej konzultácie si rád vypočujem váš príbeh a poradím vám najoptimálnejšie riešenie k danej téme. Metódu ktorú používam na dosahovanie cielených výsledkov mám odskúšanú na vlastnej koži a odporúčam ju vyskúšať aj vám.

Celostné riešenie problémov spočíva v hĺbkovej analýze, v lokalizácií príčiny a jej následnom odstránení. Na začiatku proces prebieha počas mojej asistencie a neskôr keď naberiete silu, od trénera sa odpojíte a postupujete samostatne. Naučíte sa tak efektívne riešiť problémy a nevracať sa naspäť do vzorcov správania, ktoré vás do nich predtým dostali.

Je to práve oslabená vôla a slabá sebadisciplína, ktorá nám častokrát bráni dosahovať vytúžené ciele a výsledky. Ak ste vyskúšali už všetko ale posilniť silu vôle ešte nie, rád vám s tým pomôžem.

Cena za 90min. sedenie je 20eur.   Pre viacej informácií ma neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár, alebo telefonicky. Prajem vám pekný zvyšok dňa 🙂 

REFERENCIE:

TÚŽITE AJ VY PO KRAJŠOM TELE, SILNEJŠOM DUCHU A SAMOSTATNOSTI? KONTAKTUJTE MA CEZ WHATSAPP 0944100340 KONTAKTNÝ FORMULÁR, ALEBO NA FB celostny trener michal wolf  TEŠÍM SA NA SPOLUPRÁCU 😉