Ako sa prihlásiť na prémiový obsah

Zdravíčko, ďakujem za prejavený záujem. Prosím o pozornosť k nasledujúcim riadkom 🙂

V rámci svojho vlastného osobnostného rastu som sa rozhodol zdieľať hodnotný obsah už len s ľuďmi, ktorí majú vážny záujem na sebe pracovať. Oddelí sa tak zrno od plevy a vesmír nás za to náležite odmení ☀️

Mnohí sa pýtate, ako by ste mi mohli pomôcť, pomáhať. Je to jednoduché: finančným darom v ľubovoľnej výške. Môžete poslať aj 1 Euro, pokiaľ vaša finančná situácia nie je práve najlepšia… Môžete však kľuďne poslať aj “1000ku” bude využitá efektívne 😉

Verte, že ak svojou energiou (peniaze sú vaša zhmotnená energia) podporíte mňa a moju tvorbu, podporíte tým aj seba 👏🏻

Je to dobrovoľný dar, ktorý nám pomôže dostať sa ďalej na ceste sebarozvoja. Mne pomôže s technickým vybavením pri tvorení obsahu (kamera, mikrofóny, svetlá, atď.) a vám pomôže nazbierať tzv. karmickébody za dobrý skutok a nielen to… 

Pomôže vám vidieť kvalitný obsah ktorý vám dá silu a motiváciu prekonávať  náročné životné situácie.

Čo môžete od našej spolupráce očakávať?

Prístup k prémiovému obsahu: videá a fotky z môjho súkromia a starostlivo vybranýnn obsah z Fb zdieľaný len vo Fb skupine na to určenej. Facebooková skupina je už vytvorená a čaká na vás. Volá sa Liečivé infošky. V tejto skupine sa dostanete k podnetným príspevkom, ktoré uvidíte len vy.

Taktiež príbehy na Instagrame a Facebooku sa budú objavovať len tím, ktorích pridám do zoznamu prémiových odberateľov.

Ak budete pociťovať túžbu s mojim obsahom pomôcť aj ostatným, prosím, nezdieľajte a nekopírujte prémiové príspevky, ale odporučte svojim známym prihlásenie sa na odoberanie prémiového obsahu. 

Predídete tak preberaniu zodpovednosti za druhých a nepoškodíte si Karmu 😉

Ďalej vás čakajú živé vysielania, kde sa budete môcť pridať do konverzácie a kde rád odpoviem na vaše otázky ohľadne výživy, zdravia, duchovna, ale aj biznisu a sexuality.

Takže sa máte načo tešiť priatelia. Tento obsah bude viditeľný len tým, ktorí preukážu seriózny záujem a na odber sa prihlásia.

Na prémiový obsah sa prihlásite zaslaním ľubovoľnej finančnej čiastky pomocou využitia QR kódu (nájdete ho nižšie), alebo manuálnym zadaním ibanu a odoslaním daru na uvedený účet.

Do poznámky prosím napísať TEXT: dobrovoľný dar, prihlasujem sa: vaše meno na Fb, alebo Ig Prosím napíšte aj ktorú platformu využívate častejšie a ja vás podľa toho nastavím do zoznamu prémiových odberateľov pre príbehy buď na Fb, alebo na Ig.

NÁSLEDNE vám pošlem aj link na Fb skupinu kde denne nájdete starostlivo vybrané liečivé a povzbudivé informácie.

Zaslaním finančného daru a prihlásením sa na odoberanie prémiového obsahu preberáte plnú zodpovednosť  za informácie ktoré sa dozviete. Prístup na prémiový obsah platí 3 mesiace od dňa prihláseniasa  na odber.

Prajem nám veľa zdaru a úspechov pri dosahovaní cieľov.

S láskou a rešpektom Michal

ĎAKUJEM ❤️

Michal Wolf

SK82 0900 0000 0051 8389 5128

swift: GIBASKBX