A samec

Každý sa môže stať ALFA samcom

Vedeli ste, že na to aby ste zaujali pravú dámu nesmiete byť do seba príliš zahladený a príliš pyšný na svoje materiálne veci? Nesmiete byť namyslený macher, ktorý nevie čo sa sluší  patrí a už vonkoncom nesmiete byť zbabelý, ufňukaný chlapec, ktorý ak sa ocitne v nebezpečenstve, tak zmrzne a nie je schopný akcie. „Zo všetkého najdôležitejšia je však schopnosť milovať ľudí bez výhrad“ 

Hovorí sa,  že žiadny extrém nie je dobrý. Ja si však vždy rád vyskúšam obidve strany. Aby som si vedel utvoriť objektívnu predstavu, sledujem svoje reakcie a učím sa každý deň. Za 34 rokov života na tejto planéte mi vyšla logická rovnica. Treba byť sám sebou a dávať si pozor na parazitov. Sú to ľudia ale aj myšlienky, ktorým ak dovolíme prichytiť sa, čerpajú našu vzácnu energiu. Spúšťačom sú  psychologické programy, ktoré nám bežia v podvedomí a my sa denne na ich základe rozhodujeme a tvoríme si tak vlastnú realitu.

Táto úroveň vnímania sa dá nastaviť podľa seba, je na to však potrebná silná vôľa a disciplína. Programy ktoré sme si za celý život nevedomky a častokrát nedobrovoľne nazhromaždili nás stáli veľa energie. Preto sa nemôžeme diviť, že ich nieje možné prepísať za jeden deň. Podľa vedcov je to možné už od 21 dní.

 “Precitlivelosť, presladenosť, citlivkárstvo a prílišná jemnosť sú veľkými nebezpečenstvami súčasnej doby a súčasných ľudí. Pokiaľ si neuchováme naše staré cnosti, budú nám naše nové, civilizované cnosti iba na malý úžitok.” –Theodore Roosevelt

 S citátom od pána T. Roosevelt sa plne stotožňujem, aj keď od doby, kedy ho vyslovil  prešlo veľa času, táto hrozba pre mužov je stále prítomná.

Preto je veľmi dôležité zdokonaľovanie štyroch základných schopností a ísť príkladom svojmu okoliu. Ak vám chýba niektorá z nich, odporúčam na nich zapracovať. Inak sa nálepky hulváta, zbabelca, alebo suchára nikdy nezbavíte.

 ★ ODVAHA robiť veci inak ako sme navyknutý, konať podľa pocitu, prekračovať hranice svojho komfortu a robiť kompromisy.
 
★ ZRUČNOSŤ, ako priviesť výsledok svojho úsilia do dokonalej rovnováhy, improvizovať a tvoriť krásne veci.
 
★ SILA prekonávať prekážky, ktoré sú testom našej pripravenosti a vedieť prijímať život tak, ako prichádza.
 

★ SEBA KONTROLA ktorá robí rozdiel medzi chlapcom a mužom.

Aj vďaka  5 ročnej práce striptéra som sa naučil, ako efektívne čeliť strachu, čomu sa pri komunikácii v spoločnosti vyvarovať, čo si ženy myslia podľa reči tela a veľa ďaľších schopností.

Vám ponúkam svoje vedomosti vo forme osobných konzultácií a tréningov. Pomôžem vám vytvoriť individuálny plán, ako zdokonaliť svoje schopnosti. Alfa samcom sa môže stať každý. Všetko, čo je na to potrebné je zdravý úsudok konštruktívna sebakritika a odvaha byť samým sebou.

Je súbor zásad pre moderného džentlmena. Opiera sa o vzorce návykov divokého ALFA vlka v jeho prirodzenom prostredí. Mýty, vlka vykresľujú ako krvilačného a nemilosrdného predátora. Faktom je však to, že ALFA vlk je inteligentné a v hierarchii žijúce zviera, ktoré sa vzorne stará o svoju svorku (rodinu).

 Brať si od vlkov inšpiráciu pre náš moderný, ľudský svet môže byť užitočné, no iba vtedy, ak pojmeme správny koncept ich správania.
 
Alfa vlk vie byť agresívny a asertívny, ak si to situácia vyžaduje. Čo je ale podstatné, alfa nevedie svorku s rachotom a vycerenými zubami. Vedie ju krotkou silou, bojovnosťou a srdcom.
 
Povesť predátora a putovanie prírodou robili z vlka dravého symbol bojovnosti, slobody, nespútanosti a dravosti muža. To je ale iba jeden aspekt tohoto tvora a iba jedna stránka toho, čo to znamená byť mužom.
 

Vlčí alfa samci sú divokí, agresívni a suroví. Sú tiež ale hrdí, starostliví a nežní. Sú výstižným symbolom skutočného chlapa.

 „Muž nemá právo byť amatérom v rovine fyzického tréningu. Je jeho hanbou zostarnúť bez toho, aby zazrel tú krásu a silu, ktorej je jeho telo schopné“ Sokrates

Ak ste sa z akéhokoľvek dôvodu odklonili od svojej mužnosti a nedarí sa vám nadobudnúť znova rovnováhu, rád vám v priateľskom prostredí, bez súdenia a porovnávania, pomôžem znova nájsť svoju vnútornú silu.

Vyskúšajte si skúšobnú konzultačnú hodinu zadarmo

Príbeh o tom ako sám princípy využívam, beží každý Štvrtok, Piatok a Sobotu, vo forme krátkych príbehov, ktoré počas dňa autenticky nahrávam, na Instagram a Facebook. . Aby vám nič podstatné neušlo, sledujte moje sociálne siete. Budem rád ak sa necháte inšpirovať a zmienite sa o princípe ALFA aj svojim známym.

 

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte ju do komentára pod týmto článkom, alebo priamo cez kontaktný formulár 

Informácie o vlkoch som čerpal z webu: www.muzom.sk/ako-sa-stat-skutocnym-alfa-samcom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.